Frozen Pop v2.83 Para Ve Can Hileli APK

Sponsor Bağlantılar

Frozen Pop oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda sınırsız para hileli ve can hileli olarak oynayabilir ve bölümleri kolaylıkla geçebilir tamamlayabilirsiniz. 

Frozen Pop v2.83 Para Ve Can Hileli
Frozen Pop v2.83 Para Ve Can Hileli APK
Frozen Pop Google Playstore'de sevilerek oynanan şeker patlatma oyunlarından biridir. Zorlu ve sürükleyici bölümleri ile zevkli bir oyun yapısına sahip ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz keyifli bir oyun bu oyunda zorlu bölümlerde şekerleri patlatıyor ve puanları toplayıp bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Birbirine benzeyen 3 tane şekeri birleştirerek patlatıyor ve bölümde puanları topluyorsunuz. Oyunda 2000 tane geçebileceğiniz seviye mevcut ve sevimli hayvanları da keşfedin. Oyun ayrıca arkadaşlarınız da oynuyorsa onların puanlarını da görebiliyorsunuz (Facebook olması gerekiyor) oyunu en son sürümde hileli olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Frozen Pop v2.83 Para Ve Can Hileli
Frozen Pop v2.83 Para Ve Can Hileli APK
VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Frozen Pop
  • Sürüm: 2.83
  • Özellik: Sınırsız para hileli ve can hileli apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurun.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!