YENİ:

Advertisement

Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli APK

Advertisement
 Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli APK

Fire Gun Brick Breaker oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar hileli mod apk sayesinde tadını çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunu sınırsız para hileli ve ücretsiz yükseltme hileli olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca can sıkıcı reklamlar kaldırıldı sorunsuz bir şekilde en son sürümde oyunu oynayabilirsiniz.

Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli
Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli APK

Macera ve aksiyon oyunlarını sevenler için Fire Gun Brick Breaker oyunu tam olarak aradığınız oyun diyebiliriz. Sürükleyici bölümleri ve birbirinden güçlü silahları ile düşmanlarınıza meydan okuyun. Karekterinizi oluşturun ve onunla yenilmez bir savaşcı olun. Puanları toplayın ve karekterinizin tüm özelliklerini güçlendirin. Keyifli ve bir okadar da zor bölümlerin keyfini çıkarın hemen aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli
Fire Gun Brick Breaker v1.7 Hileli APk

ÖZELLİKLER
  • İsim: Fire Gun Brick Breaker
  • Sürüm: 1.7
  • Özellik: Sınırsız yükseltme hileli, para hileli, ve tüm reklamlar kaldırıldı.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle