YENİ:

Advertisement

Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli APK

Advertisement
 Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli APK

Stickman Soccer 2014 oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunu kart hileli olarak oynayabilecek ve en değerli futbolculara sahip olabileceksiniz.

Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli
Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli APK

Android için futbol oyunlarını sevenler için kesinlikle tavsiye edeceğimiz oyunlar arasında yer alan ve oldukça sevilen ve oynanan oyunlar arasında popüler konumda yer edinmiş bir oyun olan Stickman Soccer 2014 oyununu en son sürümde hileli olarak oynamanın keyfini çıkarın. Çöp adamlar ile kıyasıya lig mücadelesi verin. İster ful sezon oynayın ister kısa sezon. Yeni onlarca stadyum ve alanlarda maç keyfini sonuna kadar çıkarın. Ne kadar usta olduğunuz profesyonel oyun zorluğu ile oynayın ve burada kanıtlayın. 11vs11 ve 4vs4 maçları ile kıyasıya mücadele edin. Maç istatistikleri ile kıyasıya takımınızı değerlendirin ve 40 takım ile oynayın. Kolay, orta, zor, profesyonel, oyun modu ile kıyasıya heyecanlı maçlar yapın. Kontrolleri çift parmak ile sağlanmakta olup grafikleri oldukça iyi seviyededir.

Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli
Stickman Soccer 2014 v2.7 Hileli APK
ÖZELLİKLER
  • İsim: Stickman Soccer 2014
  • Sürüm: 2.7
  • Özellik: Kart hileli ve İlgili kartı açmanız için bazı seviyeleri oynamanız gerekmektedir.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle