YENİ:

Advertisement

Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs Modu

Advertisement
 Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs Modu
Advertisement
Okunuyor Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs Modu

Euro Truck Simulator 2 oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en güncel ve en yeni sürüm Mercedes Benz Travego aracı bu otobüs modu ile oyuna Travego en yeni editini ekleyerek otobüs sürme zevkinin tadını çıkarabilirsiniz. 1.33 sürümü ve en yeni sürümde de test edildi ve sorunsuz çalışmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs
Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs Modu

Ülkemizde sevilerek oynanan oyunlar arasında yer edinen Euro Truck Simulator 2 oyunu için en yeni editlenmiş Travego otobüs modu yayınlandı. En yeni sürüme uyarlanmış olan ve araçda ki hatalar giderilmiş bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Sorunsuz ses ve fizikleri ile otobüsün tadını çıkarın.

ÖZELLİKLER
  • İsim: Euro Truck Simulator 2
  • Sürüm: v1.33, v1.34 sürümlerinde test edildi sorunsuz çalışmaktadır.
  • Yapımcı: Comodore
  • Model: Can SKMN
  • Jant: Mert Yılmaz
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın ve scs. uzantılı dosyayı indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz rar dosyasından çıkacak olan scs. uzantılı dosyaları Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Mod klasörünün içerisine atın.
  3. Ardından oyuna giriş yapın ve Mod yöneticisinden modları aktif ederek oyuna giriş yapın ve galeriden otobüsü satın alarak kullanmaya başlayın.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle