Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs Modu

Sponsor Bağlantılar (1)

Euro Truck Simulator 2 oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en güncel ve en yeni sürüm Mercedes Benz Travego aracı bu otobüs modu ile oyuna Travego en yeni editini ekleyerek otobüs sürme zevkinin tadını çıkarabilirsiniz. 1.33 sürümü ve en yeni sürümde de test edildi ve sorunsuz çalışmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs
Euro Truck Simulator 2 Travego Otobüs Modu
Ülkemizde sevilerek oynanan oyunlar arasında yer edinen Euro Truck Simulator 2 oyunu için en yeni editlenmiş Travego otobüs modu yayınlandı. En yeni sürüme uyarlanmış olan ve araçda ki hatalar giderilmiş bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Sorunsuz ses ve fizikleri ile otobüsün tadını çıkarın.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Euro Truck Simulator 2
  • Sürüm: v1.33, v1.34 sürümlerinde test edildi sorunsuz çalışmaktadır.
  • Yapımcı: Comodore
  • Model: Can SKMN
  • Jant: Mert Yılmaz
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın ve scs. uzantılı dosyayı indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz rar dosyasından çıkacak olan scs. uzantılı dosyaları Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Mod klasörünün içerisine atın.
  3. Ardından oyuna giriş yapın ve Mod yöneticisinden modları aktif ederek oyuna giriş yapın ve galeriden otobüsü satın alarak kullanmaya başlayın.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!