YENİ:

Advertisement

Euro Truck Simulator 2 v1.33 Yoğun Trafik Modu

Advertisement
 Euro Truck Simulator 2 v1.33 Yoğun Trafik Modu
Advertisement
Okunuyor Euro Truck Simulator 2 v1.33 Yoğun Trafik Modu

Euro Truck Simulator 2 oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan trafik modu bu sayede oyunda aşırı trafik olacak ve gerçekci bir trafik ve araç yoğunluğuna sahip olarak oyunun tadını çıkarabiliceksiniz. Bu modu kullandığınızda fps kaybı yaşayabilirsiniz. Aşırı trafik nedeniyle kasma durumu oluşabilir.

Euro Truck Simulator 2 v1.33 Yoğun Trafik
Euro Truck Simulator 2 v1.33 Yoğun Trafik Modu

Oyunda trafik modunun oyuna nasıl etki ettiğini aşağıdaki video tanıtımında görebilirsiniz. Aşırı trafikli ve gerçekci trafik düzenine sahip olabiliceğiniz bu modu aşağıdaki indirme bağlantısından sorunsuz indirebilirsiniz. 1.33 sürümüne (en son sürüm) test edildi ve sorunsuz çalışmaktadır. Düşük sürümler için de ”Mod yöneticisinden” uygunluğuna bakabilirsiniz. Desteklemesi durumunda aktif ederek oynayabilirsiniz.

TANITIM VİDEO

ÖZELLİKLER
  • İsim: Euro Truck Simulator 2
  • Özellik: Trafik modu (aşırı trafik ve gerçekçi trafik düzeni)
  • Sürüm: 1.33 
KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp scs. uzantılı dosyayı indirin.
  2. Ardından Winrar tarzı program ile dosyayı açın ve içerisinden çıkacak olan scs. uzantılı dosyayı Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Mod klasörünün içerisine atın ve oyuna giriş yapın.
  3. Ardından oyuna giriş yaparak ”Mod Yöneticisi”nden modu aktif edin.
  4. İyi oyunlar dileriz.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle