Garena Free Fire Hileli Apk – PND Mod Aimbot Hilesi v1.64

 Garena Free Fire Hileli Apk – PND Mod Aimbot Hilesi v1.64
Okunuyor Garena Free Fire Hileli Apk – PND Mod Aimbot Hilesi v1.64

Garena Free Fire oyunu için yapılan ve yayınlanmış hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 1.64 sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunu hileli olarak oynayacaksınız.

Bu yayınlanan hileli mod menüsü 1.64 sürümüne uyarlandı ve sorunsuz çalışmaktadır. Ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde güncellemesini paylaşarak sizin için yenileyelim. Hile için obb. data dosyası ve apk dosyası paylaşacağız. Obb data dosyasını indirmezseniz hile çalışmaz ve %100 ban riski barındırmıyor gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Garena Free Fire Hileli Apk İndir

Oyundan bahsetmek gerekirse pvp ve fps oyunları arasında en iyi konumda ve milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir oyun olmakta ve sevilerek oynanan bir oyundur. Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kalmaya çalış ve yenilmez olarak harita da en son kişi olmak için kıyasıya mücadele et.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Garena Free Fire
  • Sürüm: 1.64
  • Özellik: Aimbot hileli menü mod apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk+Obb
  • Boyut:?

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk ve obb. data dosyasını cihazınıza indirin. Apk dosyasını cihazınıza kurun ve ardından obb. data dosyasını sistem klasörünüzün içerisinde yer alan Android klasörünün içerisine çıkarın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

OBB:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle