Fighter Pilot: HeavyFire Hileli Apk – Para Hileli v0.99.1

 Fighter Pilot: HeavyFire Hileli Apk – Para Hileli v0.99.1
Okunuyor Fighter Pilot: HeavyFire Hileli Apk – Para Hileli v0.99.1

Fighter Pilot: HeavyFire oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 0.99.1 sürümünde sorunsuz hileli bir şekilde oynama şansına sahip olacak ve oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz para sınırsız sahip olarak oyun içerisinde kullanacaksınız.

Bu yayınlanan hileli apk 0.99.1 sürümüne uyarlandı ancak oyunda cihazlara göre sürüm değişikliği olabiliyor ancak çoğu cihazda bu hileli apk sorunsuz çalışıyor sorun yok hileli olarak oynayabilirsiniz. Eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyip sizin için tekrardan paylaşalım.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse en yeni ve oldukça sevilen bir oyun konumuna yerleşen bu oyunda amacınız uçak pilotu olarak zorlu görevlere atılmak ve bu görevleri sorunsuz yerine getirmektir. Uçak sürme oyunları arasında oldukça gelişmiş grafik ses gibi özellikleri ile üst düzey konumda yer edinmiş bu oyunu hileli olarak oynamak ve bu oyunun keyfini çıkarmak için apk dosyasını indirin.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Fighter Pilot: HeavyFire
  • Sürüm: 0.99.1
  • Özellik: Sınırsız para hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 246mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle