Dream League Soccer 2021 Para Hileli APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Dream League Soccer 2021 oyunu için yapılan ve yayınlanan hileli apk bu sayede oyunda temel ihtiyaç duyduğunuz paraya sınırsız bir şekilde sahip olabilecek ve dilediğiniz gibi bu parayı kullanarak oyunun tadını çıkaracaksınız. Bu hileli apk kurulumunu indirme ayrıntılarını detaylı olarak sizinle paylaşıyoruz.

Dream League Soccer 2021 Para Hileli APK
Dream League Soccer 2021 Para Hileli APK

Android için sevilerek oynanan futbol serisinden biri olan Dream League Soccer, gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Grafik kalitesi, ses, ligler, ve oyuncu fizikleri ile dikkatleri üstüne çeken bu oyun sürekli güncellendikçe sizlerle paylaşmayı sürdürüyoruz. Google Playstore'de milyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve oynanmış olan bu oyunun hileli apk olmasının tadını çıkarın.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
 • İsim: Dream League Soccer 2021
 • Sürüm: En güncel sürüme uyarlandı.
 • Root: Gerekmez
 • Özellik: Sınırsız para hileli apk
 • Root: Gerekmez
 • Tür: APK
 • Boyut: 87MB
KURULUM VE İNDİRME
 1. Aşağıdaki indirme bağlantılarına tıkladığınızda 5 saniyelik reklam çıkacaktır. Reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
 2. Sizler için 3 link ekliyoruz, apk,data ve obb dosyası bu 3 dosyayı oyunu hileli olarak oynamak için doğru bir şekilde kurmalısınız.
 3. Öncelikle Zarchiver uygulamasını telefonunuza kurmalısınız. (Google Play indirebilirsiniz)
 4. Ardından apk dosyasını indirin ve kurulumunu yapınız.
 5. Ardından data dosyasını indirin ve Android sistem klasöründe kurulu olan bu oyunun dosyasına Zarchiver yardımı ile sorunsuz çıkarın.
 6. Son olarak da Android sistem klasörünüzde yer alan obb. klasörünün içerisine gene aynı şekilde Zarchiver programı yardımı ile indirmiş olduğunuz obb. klasörünü içerisine çıkarın ve işlemi tamamlayıp oyuna giriş yapın.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!