AdVenture Communist Hileli APK v4.1.1

Sponsor Bağlantılar (1)

AdVenture Communist oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm sorunsuz bir şekilde çalışan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk sayesinde üretmiş olduğunuz ürünleri çok daha fazla bir şekilde alabileceksiniz bu sayede ürünleri kolaylıkla çoğaltacak dilediğiniz ürüne fazlaca sahip olacaksınız. Ayrıca üretim hızı hilelidir bu sayede anında üretebilirsiniz. Hilenin sorunsuz çalışması için oyuna ilk girişinizde öğretici bölümünü geçtikten sonra oyunu kapatıp tekrar açınız.

AdVenture Communist v4.1.1 Hileli
AdVenture Communist v4.1.1 Hileli Apk


Komünist Devlet hiçbir zaman dinlenmez ve çok çalışır. ama siz, Muhteşem Lider, bu inanılmaz özelliklere sahip olabilir ve devletinizi sorunsuz bir şekilde geliştirerek itibar kazanabilirsiniz.
- Endüstrilerinizi otomatikleştirmek ve verimliliklerini artırmak için Araştırmacıları İşe Alın.

- Boşta veya uyurken bile patates toplayın. Çubuğu sallayabileceğinden daha fazla patates; ve çok büyük çubuklarımız var!
- Misyonları tamamlarken ve Komünist maceranın ihtişamını dünyanın geri kalanına götürürken Rütbeleri kazan. Unutmayın, bir kişinin işgali diğerinin macerasıdır!
- Liderin sağladığı müthiş kaynakları görmek için ücretsiz günlük kapsüller aç ve ödülleri kazan.AdVenture Communist v4.1.1 Hileli
AdVenture Communist v4.1.1 Hileli Apk
Hemen aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: AdVenture Communist
  • Sürüm: 4.1.1
  • Özellik: Üretim hileli apk (hız ve verim)
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurun.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!