Granny v1.7.2 Mega Hileli Mod APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Granny oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürümde sorunsuz bir şekilde çalışan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda yer alan büyükanne katlarda durur ve size kesinlikle saldırmaz. Üzerine gittiğinizde size saldırmaz ve bu hileli apk root gerekmez.

Granny v1.7.2 Hileli Mod
Granny v1.7.2 Hileli Mod APK
Korku oyunlarından biri olan Granny Google Playstore'de oldukça popüler ve sevilerek oynanan oyunlar arasında yer edinmiş bir oyun. 2 milyon kişi tarafından değerlendirilen bu oyun 5 yıldız almış ve tam olarak 50 milyon kişi tarafından indirilmiş bir oyun. Korku ve gerilim türünde oyun sevenler için kesinlikle oyunu denemelerini tavsiye ederiz. Bu oyun için yapılan ve yayınlanan bu hileli apk sayesinde de oyunda yer alan büyükannenin üzerine gittiğinizde saldırmama özelliği ile oyunu oynayabilirsiniz.

Granny v1.7.2 Hileli Mod APK
Granny v1.7.2 Hileli Mod APK
VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Granny
  • Sürüm: 1.7.2
  • Özellik: Büyükanne size saldırmaz üzerine gittiğinizde hileli apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirip kurun.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!