Bulu Monster v5.13.0 Hileli APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Bulu Monster oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde oynayabilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyun için yapılan bu hileli apk sayesinde oyunda bulu puan hilesi yapabilirsiniz bu puan hiç düşmez sürekli yükselir.

Bulu Monster v5.13.0 Hileli
Bulu Monster v5.13.0 Hileli APK
Android için Pokemon oyunu oynayanlar hiç zorlanmayacaktır bu oyunu oynarken çünkü birebir pokemon oyununa benziyor. Bulu Monster canavar toplama oyunlarından biridir. Bu topladığınız canavarlar ile Pokemon oyunundaki gibi çarpıştırıyor ve kazanmaya çalışıyorsunuz. 14 farklı harita yapısı ve birbirinden güçlü özelliklere sahip canavarlar ile bu oyunu keşfedin. Yakaladığınız canavarları eğitin ve daha güçlü bir canavara dönüştürün. Oyunda 150 den fazla canavar mevcut hepsini yakalayabilmek tamamen senin elinde hemen aşağıdaki bağlantıdan en son sürüm hileli olarak indir ve oynamaya başlayın.

Bulu Monster v5.13.0 Hileli
Bulu Monster v5.13.0 Hileli APK
VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Bulu Monster
  • Sürüm: 5.13.0
  • Özellik: Bulu puan hileli puan hiç düşmen sürekli artar.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını indirin ve kurun.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!