Boxing Star v1.6.0 Hileli APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Boxing Star oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunu atak hileli ve defans hileli olarak menü mod hileli apk olarak indirip menüden hile seçeneklerinden aktif edebilirsiniz.

Boxing Star v1.6.0 Hileli
Boxing Star v1.6.0 Hileli APK
Kıyasıya boks maçlarına ve güçlü rakiplerle karşılaşmaya hazırmısınız. Boxing Star ile bir dünya yıldızı olmak sizin elinizde hemen karekterinizi seçin ve boks ringlerinde dünyanın en güçlü ve popüler boks yıldızı olmak için rakiplerinizi yenin ve kıyasıya güçlü rakiplere meydan okuyun. 3D grafikleri ve ses kalitesi ile Boxing Star hemen aşağıdaki bağlantıdan en son sürümde hileli versiyonunu indirin.

Boxing Star v1.6.0 Hileli
Boxing Star v1.6.0 Hileli APk

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Boxing Star
  • Sürüm: 1.6.0
  • Özellik: Atak hileli, defans hileli, menü mod, reklamlar kaldırıldı.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantılarına ulaşın ve apk dosyası ile obb. data dosyasını indirin.
  2. Öncelikle obb. data dosyasını indirin ve Android sistem klasöründe yer alan obb. klasörünün içerisine çıkarın.
  3. Ardından apk indirin ve kurun oyuna giriş yapabilir ve oynayabilirsiniz. Obb. data işlemini yapmazsanız oyun açılmaz siyah ekranda kalır.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar (2)

Yayın içerisine yapacağınız yorumlar yorum kurallarımıza uymalıdır. Yorum kurallarımızı İNCELEYİN!