YENİ:

Advertisement

Urban Car Simulator v1.4 Altın Hileli APK

Advertisement
 Urban Car Simulator v1.4 Altın Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Urban Car Simulator v1.4 Altın Hileli APK

Urban Car Simulator oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan altına sınırsız sahip olabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz hiç bitmez ve sınırsızdır. 

Urban Car Simulator v1.4 Altın Hileli
Urban Car Simulator v1.4 Altın Hileli APK

Ayrıca bu altın hilesine ek olarak tüm renkler ve araçlar da açıktır dilediğiniz araçları kullanabilir ve tüm renkleri de kullanabilirsiniz. Araç sürme ve açık dünya oyunlarını sevenler için oyunu kesinlikle tavsiye ederiz. Keyifli ve bir okadar da grafikleri iyi olan ses kalitesi ve kontrolleri çift parmak ile olan Urban Car Simulator oyununu hemen en güncel versiyonunda hileli olarak oynamaya başlayın. Aşağıdaki indirme bağlantısından indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

ÖZELLİKLER
  • İsim: Urban Car Simulator
  • Sürüm: 1.4
  • Özellik: Sınırsız altın hileli, tüm araçlar açık, tüm renkler açık, hileli apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın ve apk dosyasını cihazınıza indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz apk dosyasının kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.
  3. OBB. data dosyasını da indirmeniz gerekmektedir aksi halde oyun açılmaz.
  4. OBB. data dosyasını Android sistem klasörünüzde yer alan obb. klasörünün içerisine indirmiş olduğunuz obb dosyasını içerisine atın ve apk dosyasını kurarak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle