YENİ:

Advertisement

Head Soccer v6.4.0 Para Ve Karekter Hileli Mod APK

Advertisement
 Head Soccer v6.4.0 Para Ve Karekter Hileli Mod APK
Advertisement
Okunuyor Head Soccer v6.4.0 Para Ve Karekter Hileli Mod APK

Head Soccer oyunu için yapılmış olan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde hileli olarak oynayabilecek ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Head Soccer v6.4.0 Para Ve Karekter Hileli Mod
Head Soccer v6.4.0 Para Ve Karekter Hileli Mod APK

Google Playstore’de popüler oyunların arasında yer edinmiş ve bir çok kişi tarafından sevilerek oynanan oyunlardan biri konumuna gelmiş olan Head Soccer oyunu için yayınlanan bu apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan paraya sınırsız sahip olabilecek ve karekter hileli olarak oynayabileceksiniz. Dilediğiniz karekteri satın alabilecek ve onunla mücadele edebilirsiniz. Karekteriniz ile rakiplerinizin kalesine gol atmaya çalışıyor ve kıyasıya mücadele vererek rakiplerinize karşı üstünlük kurup maçları kazanmaya çalışıyorsunuz. Android için yayınlanan Head Soccer grafikleri ve oynanışı ile gayet zevkli ve kaliteli bir oyundur. Bir çok kişi tarafından bilinen bu oyunu hileli olarak oynamak için aşağıdaki bağlantılardan indirip cihazınıza kurarak oyunu oynayabileceksiniz. Head Soccer, Google Playstore’de 1.5 milyon kişi tarafından indirilmiş bir oyundur.

TANITIM VİDEO

ÖZELLİKLER
  • İsim: Head Soccer
  • Sürüm: 6.4.0
  • Özellik: Sınırsız para hileli ve karekter hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Durum: Çalışıyor
  • Güncelleme: 06.11.2018
KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI
  1. İndirmeden önce oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk kurmalısınız.
  2. OBB. data dosyasını indirin ve rar dosyası yardımı ile cihazınızın sistem klasörünün içerisinde yer alan obb klasörünün içerisine çıkarın.
  3. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna sorunsuz hileli olarak giriş yapabilirsiniz.
  4. Alternatif indirme bağlantısı eklenmiş olup eğer ilk link açılmaz veya çalışmaz ise ikinci alternatif indirme linkinden indirme işlemini yapabilirsiniz.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle