YENİ:

Advertisement

PES 2019 PC Analig Bütçe Para Hilesi Yapımı

Advertisement
 PES 2019 PC Analig Bütçe Para Hilesi Yapımı
Advertisement
Okunuyor PES 2019 PC Analig Bütçe Para Hilesi Yapımı

PES 2019 oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan analig bütçe para hilesi bu sayede analig’de bütçeye sınırsız para yapabilir ve para sıkıntısı çekmeden analigi sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

PES 2019 PC Analig Bütçe Para Hilesi Yapımı
PES 2019 PC Analig Bütçe Para Hilesi Yapımı Video Anlatımlı

PES serisinin en son oyunu olan PES 2019 oyunu için yayınlanmış olan Analig Bütçenize sınırsız para yapımı sayesinde para sıkıntısı çekmezsiniz. Oyun yeni çıktıği için PES 2019 için Analig’de nasıl sınırsız para yapıcağınızı anlatıcaz ve gerekli program sayesinde de hileyi yapabiliceksiniz.

PES 2019 Analig Bütçe Para Hilesi Nasıl Yapılır?
Öncelikle yapmadan önce belirtmeliyizki herhangi bir riski yoktur ve sorunsuz yapabilir dilediğiniz kadar para uygulayabilirsiniz. Bu hileyi uygulayabilmemiz için gerekli program Cheat Engine’dir. Bu programı da aşağıdaki bağlantıdan en son sürümü sorunsuz indirebilirsiniz. 

ADIM ADIM YAPIMI VE KULLANIMI:
1) Gerekli programı aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirin.
2) İndirmiş olduğunuz programı açmadan önce oyuna girin ve ardından Cheat Engine programı açın ve pc simgesine tıklayıp oyunu seçin. Oyunda Analig’de transfer bütçenizi aklınızda tutun. Cheat Engine’de bu transfer bütçenizi arayıp bularak aradığınızda çıkan rakamları dilediğiniz miktarı yazın bu oyunda yazdığınız rakam kadar paranız olacaktır.
3) Yapamayanlar için video anlatım eklenmiştir izleyerek yapabilirsiniz.
4) Alternatif indirme bağlantısı eklenmiş olup eğer ilk link açılmaz veya çalışmaz ise ikinci alternatif linkten indirme işlemini yapabilirsiniz.

VİDEO ANLATIM

İNDİR / DOWNLOAD
İNDİR: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle