YENİ:

Advertisement

Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli APK

Advertisement
 Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli APK

Dr. Parking 4 oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hileli apk sayesinde oyunda sınırsız para sahip olabilirsiniz. Bu sayede oyunda para sıkıntısı çekmez dilediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli
Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli APK

Dr. Parking 4 oyunu Android cihazlar için yayınlanmış olan araç park etme oyunlarından biri Google Playstore’de popüler oyunlar arasında yer edinmiş bu oyunu hileli apk ile oynayıp oyunun tadını sonuna kadar çıkarabiliceksiniz. Zorlu park yerlerine aracınızı park ederek bölümleri geçebilir birbirinden farklı araçlar ile oynayabilirsiniz. İndirme ve ayrıntıları aşağıdaki video anlatımı izleyerek tanıtıma göz atabilir beğenmeniz durumunda aşağıdaki indirme bağlantılarından apk dosyasını cihazınıza indirip kurarak oynayabilirsiniz.

TANITIM VİDEO

KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI:
1) Oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk kurunuz.
2) İndirme bağlantılarına tıkladığınızda 5 saniyelik reklam açılıcaktır reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurunuz.

ÖZELLİKLER:
İsim: Dr. Parking 4
Sürüm: 1.16
Özellik: Sınırsız para hileli apk
Root: Gerekmez

İNDİR / DOWNLOAD
APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle