Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli APK

Sponsor Bağlantılar (1)

Dr. Parking 4 oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hileli apk sayesinde oyunda sınırsız para sahip olabilirsiniz. Bu sayede oyunda para sıkıntısı çekmez dilediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli
Dr. Parking 4 v1.16 Para Hileli APK
Dr. Parking 4 oyunu Android cihazlar için yayınlanmış olan araç park etme oyunlarından biri Google Playstore'de popüler oyunlar arasında yer edinmiş bu oyunu hileli apk ile oynayıp oyunun tadını sonuna kadar çıkarabiliceksiniz. Zorlu park yerlerine aracınızı park ederek bölümleri geçebilir birbirinden farklı araçlar ile oynayabilirsiniz. İndirme ve ayrıntıları aşağıdaki video anlatımı izleyerek tanıtıma göz atabilir beğenmeniz durumunda aşağıdaki indirme bağlantılarından apk dosyasını cihazınıza indirip kurarak oynayabilirsiniz.

TANITIM VİDEO

KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI:
1) Oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk kurunuz.
2) İndirme bağlantılarına tıkladığınızda 5 saniyelik reklam açılıcaktır reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurunuz.

ÖZELLİKLER:
İsim: Dr. Parking 4
Sürüm: 1.16
Özellik: Sınırsız para hileli apk
Root: Gerekmez

İNDİR / DOWNLOAD
APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Sponsor Bağlantılar (2)