SSS

Link kırık yenileme talebi
Paylaşılan Android Oyunlarda APK çalışmıyor?
Android oyunlar için paylaşılan apk dosyaları güncel sürümleri için sürekli sitemizi takip etmelisiniz. Oyunların sürümleri güncellendikçe sizlerle paylaşılmaktadır eski oyun sürümlerindeki apk dosyaları oyunun yeni sürümünü desteklemez bu yüzden paylaşılan apk dosyalarıda işlevselliğini kaybeder.
APK dosyasını indiremiyorum ve kuramıyorum?
Sitemizden indirmiş olduğunuz apk dosyalarını telefonunuza kurmak için cihazınızın ayarlar kısmında bulunan ''Bilinmeyen Kaynaklardan Yükleme'' izin vermelisiniz. Obb ''Sd Data'' dosyaları ile paylaşılan oyunların kurulumuda indirmiş olduğunuz rar dosyasından çıkan dosyayı sistem dosyasında yer alan cihazınızın obb klasörünün içerisine taşımalısınız.
Linkler açılmıyor veya çalışmıyor?
İndirme linkleri zamanla açılmama veya içerik indirme sitesinde silinme durumu olabiliyor. Eğer linklerde açılmama sorunu yaşıyorsanız virüs programlarınızın linki engellemediğine emin olun. Eğer linkler hiç çalışmıyorsa paylaşmış olduğumuz alternatif linkleri deneyiniz.
Tüm Sorunlara cevaplar
İndirdiğim Dosya Nereye Gidiyor? 1- Cihaz Hafızasında "Download" klasöründe indirdiğiniz APK veya OBB dosyasını bulabilirsiniz. Dosya Açılamıyor Sorunu 1- OBB dosyasını indirdiniz ve açmaya çalışırken "Dosya açılamıyor" gibi bir uyarı aldıysanız. RAR veya Zarchiver uygulamasını Google Playden indirip cihazınıza kurun ve dosyayı açmayı deneyin. Karşılaşılan İndirme Hataları: 1- İndirme Başarısız: Eğer böyle bir hata alırsanız Cihaz Hafızasında yeterli alan olup olmadığını kontrol edin. 2- İndirme Duraklatıldı: Eğer böyle bir hata alırsanız İnternet Bağlantınızı kontrol edin ve indirme işlemi sırasında indirme bitene kadar cihazınızı kullanmamaya özen gösterin. 3- İndirme Durdu: İndirme yaparken bir anda %50 gibi bir yüzdede kaldı diyelim. Burada yaptığınız hata Chrome veya başka bir tarayıcı ile indirme yapıyorsanız. Android cihazlarda bulunan tümünü kapat tuşuna basmanızdır. Yani indirme yaparken chrome arkaplanda çalışmalıdır. Eğer chrome uygulamasını kapatırsanız indirme durur. APK ve OBB Dosyası İndirdim Nasıl Kurulur? 1- OBB dosyasını indirdiğinizde dosya genelde .zip veya .rar uzantılı olur. Bu dosyayı RAR veya Zarchiver uygulaması ile açın. 2- İçinde bulunan klasörü işaretleyerek Cihaz Hafızası(Dahili Depolama)/Android/obb klasörüne çıkartın. Çıkartma işlemi sırasında işlem tamamlanana kadar cihazınıza dokunmayın. 3- Çıkartma işlemi tamamlandıktan sonra APK dosyasını kurun. Kurulum sırasında uyarı gelirse uyarıdaki "AYARLAR" a girip "Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver" i işaretleyin. 4. İşaretledikten sonra "YÜKLE" butonuna basarak yüklemenin tamamlanmasını bekleyin. Tamamlandıktan sonra oyunu açabilirsiniz. APK "Paket Ayrıştırma Hatası" Neden Olur? 1- Cihazınız oyunla veya uygulamayla uyumsuz. 2- İndirdiğiniz APK dosyası hasarlı olabilir. Siyah Ekran Sorunu Nasıl Çözülür? 1- Bazı oyunlar Adreno, Mali, Tegra ve PowerVR olmak üzere bu 4 GPU modeline ayrı ayrı dosya içerir. Bunlar cihazınızda bulunan ekran kartı modelleridir. Örnek: Samsung Galaxy S4 PowerVR gpu modeline sahip. Bu oyunlara genelde 4 adet link veriyorum sitede. Yani 4 gpu modeline göre ayrı ayrı linkler veriyorum. Bu linklerden GPU modelinize uygun olanı indirmeniz gerekiyor. Eğer uygun olanı indirmezseniz "Siyah Ekran" sorunu ile karşılaşmanız muhtemel. 2- Bu sorun bir de cihazınızla tamamen uyumsuz olan oyunlarda ortaya çıkar. Sorunun tek çözümü farklı bir APK denemek veya oyuna yeni bir güncelleme gelmesini beklemek. GPU Modelimi Nasıl Öğrenirim? 1- GPU modeli android telefon ve tabletlerimizde bulunan ekran kartı modelidir. Bunu Google Playde bulunan "CPU-Z" isimli uygulama ile öğrenebilirsiniz.