Reklam Politikası

EKO NETWORK (andoyunhileleri.com) internet sitesini ziyaret ettiğinizde site içerisinde belli başlı reklamlar görürsünüz. Bu reklamlar Google Adsense tarafından sitemizde gösterilen ve çerezler tarafından sizin için özelleştirilen reklamlardır. Bu nedenle sizin için ilişkilendirilmiş reklamlar tamamen Google Adsense bağlantılı reklamlardır sitemiz kesinlikle bu reklamlardan doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Bu reklamlar dışında ekstra olarak sitemizin içerisinde link reklamı kullanmaktayız. Bu reklam hizmeti bc.vc sitesi tarafından sağlanmaktadır. Bu reklam türü sizin için paylaştığımız (link) bağlantılarında yer alan 5 saniyelik bir reklam olarak karşınıza çıkar ve bu reklamı ''reklamı geç'' diyerek atlayıp bağlantıya ulaşabilirsiniz. Burada yer alan reklamların sorumluluğu tamamen bc.vc sitesindedir ve sitemiz ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bu bağlantılardan doğacak sorumluluk da tamamen bc.vc sitesini kapsamaktadır.

Sitemizde olumsuz olarak görülen link kısaltma sitelerini anlıyoruz. Ancak kullandığımız bu reklam türleri arasında en güvenilir site bc.vc olmasıdır ki 2015 yılından beri kendileri ile çalışmaktayız. Diğer link kısaltma siteleri tamamen sahterkarlık üzerine kurulan oluşumlar olduğu için onları tercih etmiyoruz.

Sitemizi sizin için sürekli güncel ve aktif tutmaya çalışıyor ve emek veriyoruz bu yüzden de belli başlı reklam gösterimi yapmak zorundayız anlayışınız için teşekkür eder sitemizde iyi vakit geçirmenizi dileriz. 

REKLAM VE SPONSORLUK 
  • Sitemize reklam vermek için bizimle iletişim bölümünden iletişime geçmelisiniz.
  • Uygulama tanıtımları,sponsorluk,banner reklamları vb işlemler için iletişime geçmelisiniz.
  • Tanıtım yazıları, backlink bağlantıları, vb içerik işlemleri için iletişime geçmelisiniz.
  • Türkiye yasaları tarafından yasaklanmış reklamları kesinlikle sitemizde barındırmıyoruz ve kabul etmiyoruz.
  • Görüş, öneri, istek, gibi durumlarda iletişim bölümünden iletişime geçmelisiniz.