Kırık Link Bildir

Sitemizde yayınlanan hile ve oyun yamaları dahil indirme bağlantılı içeriklerde zaman geçtikçe linklerde kırılma ve kaldırılma veya silinme gibi durumlar yaşanmaktadır. Sitemizin kalitesinin etkilenmemesi için bunların kontrolü zaman zaman sağlanmakta olsa da ne yazık ki hepsini kontrol etmek zorlaşıyor. Bu yüzden sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Kırık linkleri o içeriklerin yorum kısmına veya iletişim bölümünden bize bildirerek o içeriğin linkinin düzeltilmesine yardımcı olarak bize destek olabilir ve size sürekli hileleri ve yamaları paylaşan bu platformun sürekli güncel ve iyi içerikler ile korunmasına destek olabilirsiniz.

Dilerseniz bu sayfanın yorum kısmına kırık linkli yayınları paylaşabilirsiniz. Kontrol edilecektir.

Olacağınız destekler için şimdiden teşekkür eder, sitemizde iyi vakit geçirmenizi ve aradığınız içeriği bulmanızı dileriz.


Bilgilendirme : Android oyunlarda paylaşılan hileli apk dosyalarında sürüm değişikliği yaşanabilir ve eski sürümlü hileli oyunlar açılmayabilir, bu hileli apk dosyaları için güncel versiyonların çıkmasını beklemeli ve paylaşımlarımızı takip edebilir ve bu apk dosyalarını indirebilirsiniz.