YENİ:

Advertisement

Truck Simulator Ultimate Hileli Apk – Para Hileli v1.1.9

Advertisement
 Truck Simulator Ultimate Hileli Apk – Para Hileli v1.1.9
Advertisement
Okunuyor Truck Simulator Ultimate Hileli Apk – Para Hileli v1.1.9

Truck Simulator Ultimate oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını sunan bu hileli apk sayesinde oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz para sınırsız olarak sahip olarak oyun içerisinde dilediğiniz gibi kullanacak para sıkıntısı çekmeden oyunun keyfini çıkaracaksınız.

Bu yayınlanan hileli apk son sürümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Tır sürme oyunları arasında oldukça popüler ve beğenilerek oynanan bu oyunu hileli olarak oynama fırsatını kaçırmayın. Oyun tır sürme oyunları arasında çok beğenilmektedir. Sizde eğer tır sürme zevkini tatmak istiyorsanız oyunu şimdi indirin.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Truck Simulator Ultimate
  • Güncel Sürüm: 1.1.9
  • Mod Özellik: Teşvik almak, erişim kazanmak veya büyük miktarda para kazanmak için küçük bir miktar para kullanmak için reklamları izlemeyin. VIP seviyesini altın paralarla satın aldıktan sonra, görüntülenmeden önce güncellemek için arayüzü değiştirmelisiniz.
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut:: 1GB
  • Playstore link: Truck Simulator Ultimate Google Playstore’de

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yapın obb. data dosyası ile apk dosyası birleştirilmiştir siz apk dosyasının kurulumunu yaparken o otomatik bir şekilde obb. data dosyasının kurulumunu kendi yapacaktır.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle