YENİ:

Advertisement

Proton Bus Simulator Urbano Hileli Apk – Kilitler Açık v107A

Advertisement
 Proton Bus Simulator Urbano Hileli Apk – Kilitler Açık v107A
Advertisement
Okunuyor Proton Bus Simulator Urbano Hileli Apk – Kilitler Açık v107A

Proton Bus Simulator Urbano oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan son sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda yer alan tüm kilitli özellikler açıktır.

Oyun otobüs sürme oyunları arasında oldukça popüler bir oyun konumunda yer edinmiş ve sevilerek oynanan bir otobüs sürme oyunudur. Grafikleri ve ses kalitesi iyi seviyededir. Bu oyunu şimdi hileli olarak oynama fırsatını kaçırmayın.

OYUN HAKKINDA

Bu, şehir içinde yolcu taşımak için şehir içi otobüslere odaklanan klasik versiyondur. Orijinal oyun 2017’de çıktı. Neredeyse beş yıl oldu! Simülatörümüz son birkaç yılda birçok özellik kazandı. Otobüsler için modlama sistemi artık daha gelişmiş, düğmeler, yağmur, silecekler, pencereler vb. için birçok animasyonu destekliyor. Topluluk şimdiden yüzlerce otobüs yaptı ve dahası da gelecek! Yakında birçok yeni otobüsü mod olarak yayınlayacağız, bu yıl içinde oluşturulanlar var. Elimizdeki tüm otobüsleri oyunun içine koyarsak çok büyük olur ve hiç kimse tüm araçlarla oynamaz… Yani mod olarak sadece en beğendiklerinizi saklarsınız, böylece yerden tasarruf edersiniz. Tüm eski animasyonsuz otobüsler bu baskıya dahil edilmedi, önümüzdeki birkaç ay içinde mod olarak yeniden piyasaya sürülecekler.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle