Cars Arena: 3D Yarış Oyunu Hileli Apk – Para Hileli v1.34.1

 Cars Arena: 3D Yarış Oyunu Hileli Apk – Para Hileli v1.34.1
Okunuyor Cars Arena: 3D Yarış Oyunu Hileli Apk – Para Hileli v1.34.1

Cars Arena: 3D Yarış Oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 1.34.1 sürümünde sorunsuz olarak hileli olarak oynama fırsatına sahip olacak ve oyunun keyfini para hileli ve can sıkan reklamlar kaldırılmış bir şekilde oynayacaksınız.

Bu yayınlanan hileli apk 1.34.1 sürümünde sorunsuz olarak çalışıyor ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyip sizin için tekrardan paylaşalım.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse Cars Arena 3 boyutlu fizik temelli bir PvP drift oyunu. Bir platform üzerinde rakiplerine karşı alan kapmaya çalışıyorsun. Nasıl mı oluyor? Platformdaki her araba ardında bir iz bırakıyor ve bu izin geçtiği karolar yok oluyor. Yani, bir yanlış hareketle kendini boşluğa düşürüp yarış dışı kalabilirsin. Aracın kontrolü parmağını ekranda hareket ettirerek sağlıyor, driftlerini bu şekilde yapıyorsun. Kazanmak için tüm rakipleri yarış dışı bırakıp arenada tek kalman gerekiyor.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Cars Arena: 3D Yarış Oyunu
  • Sürüm: 1.34.1
  • Özellik: Para hileli ve reklamlar kaldırılmış apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 37mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle