Pixel Combat Zombies Strike Hileli Apk – Para Hileli v4.0.0

 Pixel Combat Zombies Strike Hileli Apk – Para Hileli v4.0.0
Okunuyor Pixel Combat Zombies Strike Hileli Apk – Para Hileli v4.0.0

Pixel Combat Zombies Strike oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 4.0.0 sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyaç duyduğunuz para sınırsız sahip olarak oyun içinde para sıkıntısı çekmeden oynayabilirsiniz.

Bu yayınlanan hileli apk 4.0.0 sürümüne uyarlandı ve sorunsuz çalışmaktadır. Ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyip sizin için tekrardan paylaşalım.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse oyun aksiyon tabanlı ve sürükleyici bir oyundur. Grafikleri ve ses kalitesi oyun akıcılığı ile milyonlarca oyuncu tarafından indirilmiş ve sevilerek oynanan bir oyun konumuna gelmiştir. Oyunun benzersiz özellikleri var. Bariyer kapıları, çok sayıda sır ve çok sayıda silah seçimi , alışılmadık piksel zombilerle savaşmanıza izin verir. Bir zaman makinesinin hayatta kalması ve inşası için kendi tabanınızı elde edeceksiniz. Senin görevin insanlığın kurtuluşu.

Çeşitli 3B konumlardan geçmek kolay bir test olmaz. Başarılı olmak için süslü silahlar kullanın. Her seviyedeki gizli odaları aramayı unutmayın . Kolay bir iş olmayacak, ama alınan ödüller seni harika bir savaşçı yapacak!

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Pixel Combat Zombies Strike
  • Sürüm: 4.0.0
  • Özellik: Sınırsız para hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 105mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle