Hotel Blast Hileli Apk – Para Hileli v1.19.2

 Hotel Blast Hileli Apk – Para Hileli v1.19.2
Okunuyor Hotel Blast Hileli Apk – Para Hileli v1.19.2

Hotel Blast oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 1.19.2 sürümünde sorunsuz olarak oynama fırsatına sahip olacak ve oyunun keyfin hileli bir şekilde çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk en son sürümü olan 1.19.2 sürümüne uyarlanmış ve sorunsuz çalışmaktadır.

Bu yayınlanan hileli apk 1.19.2 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürümüne uyarlayıp tekrar sizin için paylaşalım. Bu sayede hileli olan oyun sürekli güncel kalır sizde sorunsuz indirebilir ve hileli olarak oynayabilirsiniz.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse Hotel Blast Macera ve gizem bu heyecan verici bulmaca oyununda bir araya geliyor. İhtiyaç duyacağınız Tek Eşleştirme ve Patlatma Oyunu!! Hotel Blast, muhteşem bir bulmaca deneyimi ile gizemli ipuçlarıyla dolu sürükleyici bir hikayeyi birleştiriyor! Eşleştirmeyi, patlatmayı ve dedektiflik yapmayı seviyorsan hayatının en büyük yolculuğuna çıkmaya hazır ol! Olayı çözmeye başla ve Hotel Blast’ta muhteşem bir gizem dünyasına adım at!

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Hotel Blast
  • Sürüm: 1.19.2
  • Özellik:Sınırsız para* Limitsiz yaşamlar* Sınırsız Anahtar* * Harcadığınız zaman artırın
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 157mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle