Countryball: Avrupa 1890 Hileli Apk – Alışveriş Hileli v2.5

 Countryball: Avrupa 1890 Hileli Apk – Alışveriş Hileli v2.5
Okunuyor Countryball: Avrupa 1890 Hileli Apk – Alışveriş Hileli v2.5

Countryball: Avrupa 1890 oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 2.5 sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini hileli bir şekilde çıkaracaksınız.

Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda yer alan market kısmını ücretsiz kullanabilirsiniz. 2.5 sürümü için yapılmış olan bu hileli apk sorunsuz çalışmaktadır. Ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyip sizin için tekrardan paylaşalım.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse 19. yüzyılı countryballs ile keşfedin! Onları eğitin, onlara nasıl dövüşeceklerini öğretin. Turnuvalarda ödüller kazanın ve onlarla büyük savaşlara katılın !. Tüm ülkelerle oynayabilirsiniz. Hepsinin farklı hikayeleri var. Ayrıca oyunda çeşitli countryball animasyonlarını izleyerek eğlenebilirsiniz! Oyun hala geliştirme aşamasında ve hatalar olabilir ancak bunlar da ufak hatalar oyunun keyfini çıkarın.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Countryball: Avrupa 1890
  • Sürüm: 2.5
  • Özellik: Market ücretsiz
  • Root. Gerekmez
  • Tür: APK
  • Boyut: 99mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle