AVRUPA SAVAŞI 6 1804 – Napoleon strateji oyunu – Para Hileli Apk v1.2.30

 AVRUPA SAVAŞI 6 1804 – Napoleon strateji oyunu – Para Hileli Apk v1.2.30
Okunuyor AVRUPA SAVAŞI 6 1804 – Napoleon strateji oyunu – Para Hileli Apk v1.2.30

Avrupa Savaşı 6 1804 – Napoleon strateji oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 1.2.30 sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama şansına sahip olacak ve oyunun keyfini para hileli olarak çıkaracaksınız. Oyun içerisinde dilediğiniz gibi para sınırsız kullanabilir ve oyunda para sıkıntısı çekmeden oynayabilirsiniz.

Bu yayınlanan hileli apk 1.2.30 sürümüne güncellendi ve sorunsuz çalışmaktadır. Bu sürüm son sürüm ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyerek sizin için tekrardan paylaşalım.

Strateji oyunları arasında oldukça popüler olan bu oyunda amacınız Amerikan Bağımsızlık Savaşı bittikten sonra 1789 Avrupası’nda Fransız Devrim’i patlak verdi. Dünya sonsuza dek değişmek üzere!
Napolyon, Wellington Dükü, Nelson, Blucher, Kutuzov, Washington, Davout ve diğer bir çok askeri dahi değişen bu dünyanın mimarları olacak. Mükemmel bir komutan olarak, kazanma stratejileri ve taktikleri oluşturma, birlikleri seferber etme, tüm memnuniyetsizlikleri fethetme ve ölümsüz değerleri yazma zamanı!

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim:AVRUPA SAVAŞI 6: 1804 – Napoleon strateji oyunu
  • Sürüm: 1.2.30
  • Özellik: Sınırsız para hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 83mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına  ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle