Roket Topu – Rocket Car Ball Hileli Apk – Para Hileli v2.3

 Roket Topu – Rocket Car Ball Hileli Apk – Para Hileli v2.3
Okunuyor Roket Topu – Rocket Car Ball Hileli Apk – Para Hileli v2.3

Roket Topu – Rocket Car Ball oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümü olan 2.3 sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatına sahip olacak ve oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz para ve gem sınırsız sahip olarak oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

Bu yayınlanan hileli apk 2.3 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyerek sizin için tekrardan paylaşalım.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse Roket yarış arabaları ile ölüm kalım maçlarına katıl! Sahaların tozunu attır. Sahip olduğun yarış arabasının direksiyonuna hâkimiyetini kurup topa çarparak rakip kaleye doğru ilerle. Unutma, maçlarda silahlar da kullanılabiliyor! Sen de rakiplerini bombalayarak havaya uçurabilirsin! Buz dalgaları ile onların hareketlerini kesebilir, belli bir süre içerisinde maçın kontrolünü alabilirsin! Maçta ölmek ya da hayatta kalmak tamamen senin elinde!

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Roket Topu – Rocket Car Ball
  • Sürüm: 2.3
  • Özellik: Sınırsız para ve gem hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 21mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle