YENİ:

Advertisement

My Friend Pedro Hileli Apk – Para Hileli v1.0

Advertisement
 My Friend Pedro Hileli Apk – Para Hileli v1.0
Advertisement
Okunuyor My Friend Pedro Hileli Apk – Para Hileli v1.0

My Friend Pedro oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürüm olan 1.0 sürümünde sorunsuz bir şekilde hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini hileli bir şekilde çıkaracaksınız.

Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda kilitli olan tüm özellikler açık ve sınırsız para hileli olarak oynayacaksınız. 1.0 sürümü için hile sorunsuz çalışmaktadır ancak eğer oyuna güncelleme gelir ve apk dosyası çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyip tekrardan paylaşalım.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse karısını ve çocuklarını kaçırıp onu ölüme terk ettiler. Ama bu muzu ailesinden ayırmak o kadar kolay değil. Arkadaşın Pedro’ya, üzerine mermi serpiştirilmiş buz gibi bir intikam alması için yardım et. My Friend Pedro; kan, mermi ve muzlarla dolu yepyeni bir mobil macera ile geri döndü! Aksiyonla dolu 37 seviyede yürüyerek, motosiklete binerek ve hatta kaykay kullanarak mermiler yağdır ve ilerle. En iyi puanlar için yüksek nitelikli koreografini planla, kendine güveniyorsun becerilerini Zamana Karşı modunda test et.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: My Friend Pedro
  • Sürüm: 1.0
  • Özellik: Tüm özellikler açık ve para hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür. Apk
  • Boyut: 86mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle