MARVEL Strike Force – Squad RPG Hileli Apk – Enerji Hileli v5.4.0

 MARVEL Strike Force – Squad RPG Hileli Apk – Enerji Hileli v5.4.0
Okunuyor MARVEL Strike Force – Squad RPG Hileli Apk – Enerji Hileli v5.4.0

Marvel Strike Force – Squad RPG oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini hileli olarak çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk en son sürüm yani 5.4.0 sürümüne uyarlanmış ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunu enerji hileli olarak oynama fırsatını elde edecek ve karakterin 3. becerisini doğrudan enerji olmadan sınırsız kullanabilirsiniz. Hile 5.4.0 sürümünde çalışıyor ancak eğer güncelleme gelir ve apk çalışmazsa yorum kısmından bize bildirin bizde apk dosyasını güncelleyelim.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse; MARVEL Strike Force’ta, telefonunuz veya tabletiniz için bu aksiyon dolu, görsel açıdan çarpıcı, oynaması ücretsiz oyunda müttefikler ve ezeli rakiplerle birlikte savaşa hazır olun. Dünya’ya bir saldırı başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler onu savunmak için birlikte çalışıyor! Doctor Strange, Loki, Venom, Spider-Man, Captain America, Iron Man ve daha fazlası dahil olmak üzere MARVEL karakterlerinden oluşan nihai ekibinizi kurarak saldırıya liderlik edin.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Marvel Strike Force – Squad RPG
  • Sürüm: 5.4.0
  • Özellik: Enerji hileli karakter 3. becerisini sınırsız kullanma
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 430mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle