FRAG Pro Shooter Hileli Apk – Para Elmas Hileli v1.8.6

 FRAG Pro Shooter Hileli Apk – Para Elmas Hileli v1.8.6
Okunuyor FRAG Pro Shooter Hileli Apk – Para Elmas Hileli v1.8.6

FRAG Pro Shooter oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz olarak hileli bir şekilde oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini 1.8.6 sürümünde sorunsuz olarak çıkaracaksınız.

Frag Pro Shooter Hileli Apk – Para + Elmas Hileli Apk v1.8.6

Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz para ve elmas sınırsız sahip olarak oyun içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilir ve oyunda elmas ve para sonsuz sahip olabilirsiniz. Sitemizi takip edenler bilirler sizler için önceki sürümleri paylaşmıştık hileli olarak sizler için önceki paylaştığımız yayınları güncellemek yerine sıfırdan bir yayın oluşturarak bu hileli apk paylaşıyoruz.

Çünkü diğer sürümlerde yer alan hile özellikleri farklı olarak paylaşılmıştı ancak artık bu yayın içerisinde sürüm güncellemesi yapacağız ve değişen hile özelliklerini sizler için paylaşmayı sürdürüyor olacağız. Sizden tek istediğimiz şey eğer bu oyunu seviyor ve sürekli güncel olarak hileli olarak oynamak istiyorsanız sürüm güncellemelerini bize yorum kısmından bildirin bizde hileli apk dosyasını güncelleyelim ve sizlerle en son sürümünü paylaşalım.

Gelelim oyun hakkında size bir kaç kelime etmeye; oyun nişancılık oyunları arasında popüler bir konuma yerleşmiş ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bir oyun konumunda yer edinmiştir. FPS oyunlarını sevenler ve gerçek oyuncular ile savaşmak için bu oyunu kaçırmayın. Grafikleri ses kalitesi oyun akıcılığı ile oldukça iyi konumda yer edinen bu oyunu şimdi hileli olarak oynayın.

FRAG Pro Shooter Para Elmas Hileli İndir

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: FRAG Pro Shooter
  • Sürüm: 1.8.6
  • Özellik: Tek atışta öldürme, Duvar hilesi,para ve elmas hilesi,hız hilesi,bot dondurma hilesi
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 97mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle