Castle Story Hileli Apk – Para Hileli v1.40.5

 Castle Story Hileli Apk – Para Hileli v1.40.5
Okunuyor Castle Story Hileli Apk – Para Hileli v1.40.5

Castle Story oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini hileli olarak çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk en son sürüm 1.40.5 sürümüne uyarlanmıştır. Sorunsuz olarak çalışan bu hileli apk sayesinde oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz para sınırsız sahip olarak oyun içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bulmaca ve eşleştirme oyunlarını sevenler için kesinlikle bu oyunu öneririz. Bu oyunda temel amacınız eşleştirme yaparak gizli hazineleri bulmak ve sürekli bölümleri geçerek ilerlemektir.Alice’e genç bayanın büyülü kaleyi yenilemesine yardım edin. Ailesinin geçmiş görkemini geri getir ve gizli hazineleri bul! Bir dokunuş efsane, beste yapmanızı bekliyor. Maç-3 seviyelerini yenerek kaleyi dekore et ve yenile! Her odanız, kişisel banyonuz ve bahçeniz de dahil olmak üzere çok çeşitli klasik mobilyalar ve zarif dekorasyonlarla düzenleyin. Ayrıca oyunun bir diğer özelliği ev, oda geliştirme dekorasyonunu yapma gibi güzel oyunlarda vardır oyunun keyfini hileli olarak sorunsuz çıkarmak için hileli apk dosyasını cihazınıza indirin.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Castle Story: Puzzle & Choice
  • Sürüm: 1.40.5
  • Özellik: Sınırsız para ve can hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 36mb
  • Bilgi: Oyun için yayınlanan bu hileli apk 1.40.5 sürümünde sorunsuz çalışıyor. Ancak eğer oyun güncelleme gelir ve çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde apk dosyasını en son sürüme güncelleyelim bu sayede her zaman güncel kalır hileli apk teşekkürler.

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle