Avakin Life Hileli Apk – Günlük Xp Alma Hileli Menü v1.051.05

 Avakin Life Hileli Apk – Günlük Xp Alma Hileli Menü v1.051.05
Okunuyor Avakin Life Hileli Apk – Günlük Xp Alma Hileli Menü v1.051.05

Avakin Life oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümünde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini hileli olarak çıkarabileceksiniz. Bu yayınlanan hileli apk 1.051.05 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Bu hileli apk sayesinde her gün xp (seviye puanı) alma hilesini uygulayacaksınız.

Bu hileli apk dosyasını indirdiğinizde kurulumunu yapıp oyuna giriş yaptığınızda oyunda hile menüsü belirecektir. Bu hile menü sayesinde günde net 3.000 xp puanı alacaksınız. Yapacağınız işlem çok kolaydır. Oyun apk kurun ve oyun içerisinde menüden aktif edin.

Oyun hakkında bahsetmek gerekirse; Avakin Life’ın canlı üç boyutlu dünyasında sosyalleşin, keşfedin ve yarışın. Harika tasarlanmış üç boyutlu çevrelerde eski arkadaşlarla dolaşırken yenilerini edinin. Gördüğünüz her konumuna uğrayabileceğiniz, sürekli güncellenen dünyayı keşfedin. Yaşadığınız yeri kişiliğinizi yansıtacak biçimde kişiselleştirin ve dekore edin. Dairenizi özel bir buluşma yerine çevirin veya tüm dünyayı dairenizde bir parti yapmaya çağırın. Yüksek sıraları hedefliyorsanız çok sıkı çalışmanız gerekecektir. Yalnızca en iyi daireler üst sıraları işgal eder.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Avakin Life – 3 Boyutlu Sanal Dünya
  • Sürüm: 1.051.05
  • Özellik: Her gün 3.000 exp kazanma hilesi
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 101mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.
  3. Oyuna giriş yaptığınızda hile menü butonunu göreceksiniz oradan aktif edin.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle