Şahin Simülatör Ultimate Hileli Apk – Para Hileli v1.06

 Şahin Simülatör Ultimate Hileli Apk – Para Hileli v1.06
Okunuyor Şahin Simülatör Ultimate Hileli Apk – Para Hileli v1.06

Şahin Simülatör Ultimate oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini sonuna kadar hileli olarak çıkaracaksınız.

Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz para sınırsız sahip olacak ve oyunda kilitli olan tüm özellikler açık olarak oynama fırsatını elde edeceksiniz. Bu yayınlanan hileli apk en son sürüm olup 1.06 sürümünde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Dilediğiniz tofaş şahin oyunu artık sizlerle. Şahin Simulator Ultimate oyunculara park etme ve driftten daha fazlasını sunuyor. Modifiyeli tofaş şahin ile drift, slalom ya da park oynayabilirsiniz. Multiplayer özelliğiyle birlikte arkadaşlarınla oynayabilirsin. Oyun oynarken özenle seçilmiş radyo kanallarını dinleyebilirsin. Keyifli sürüşler dileriz.

Şahin Simulator Ultimate, tofaş şahin oyunlarını birbirinden farklı modifiye seçenekleri, yeni oyun modları, daha iyi grafikler ve yetenek seviyeleriyle yepyeni bir seviyeye taşıyor.

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER

  • İsim: Şahin Simülatör Ultimate
  • Sürüm: 1.06
  • Özellik: Tüm kilitli özellikler açık ve para hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 90mb

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle