Bomber Friends Hileli Apk – Görünüm Hileli v4.24

 Bomber Friends Hileli Apk – Görünüm Hileli v4.24
Okunuyor Bomber Friends Hileli Apk – Görünüm Hileli v4.24

Bomber Friends oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk 4.24 sürümüne uyarlanmış ve sorunsuz çalışmaktadır.

Hileli apk sayesinde oyunu skin hileli olarak oynama şansına sahip olacak ve tüm görünümler açık olarak kullanabileceksiniz. Bombardıman Arkadaşlarını şimdi edinin ve son derece hareketli ve eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu oyuna katılın! Arkadaşlarınızı bombalayın ve maçı kazanmak için hayatta kalan son kişi olun! Daha güçlü bombalar elde etmek için güçlendiriciler toplayın! Arkadaşlarınızı haritanın dört bir yanından patlatmak için patlayıcı bombaları kullanın!

VİDEO TANITIMI

Bomber Friends Tanıtım Video

ÖZELLİKLER

  • İsim: Bomber Friends
  • Sürüm: 4.24
  • Özellik: Tüm görünümler açık apk
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Boyut: 92mb
  • Bilgi: Hileli apk 4.24 sürümüne uyarlanmıştır ancak eğer güncelleme gelir apk çalışmazsa bize yorum kısmından bildirin bizde yayını güncelleyelim ve en son hileli apk ekleyelim teşekkürler.

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. İndirme bağlantısı yeni sekmede açılır yeni sekmede açılan bağlantı içerisinde yer alan 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.
  3. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:http://bc.vc/VSqzzym

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle