Basketball Stars Hileli Apk – Mod Menü v1.33.0

 Basketball Stars Hileli Apk – Mod Menü v1.33.0
Okunuyor Basketball Stars Hileli Apk – Mod Menü v1.33.0

Basketball Stars oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynama fırsatını elde edecek ve oyunun keyfini hileli olarak çıkaracaksınız. Bu yayınlanan hileli apk en son sürüme uyarlandı ve 1.33.0 sürümünde sorunsuz olarak çalışıyor.

Basketbol oyunları arasında oldukça popüler ve tam 50 milyon kişi tarafından indirilmiş bir oyun olan bu oyunda amacınız basketbol oynayıp rakiplerinize karşı galip gelerek kazanmaktır. 1-1 basket maçları ile etkili oyun oynayın ve rakiplerinize karşı galip gelmek için kıyasıya mücadele edin. Hile mod menü olarak ve apk içerisinde aktif olarak sizlerle paylaşıyoruz ve bir çok özellik vardır.

VİDEO TANITIMI

Basketball Stars Tanıtım Video

ÖZELLİKLER

  • İsim: Basketball Stars
  • Sürüm: 1.33.0
  • Özellik: Her zaman mükemmel atış (atış çember içerisine girmelidir), Her zaman arkalık vuruşu, Her zaman şanslı atış (özellik sadece yapay zeka bot ile oynarken çalışır ve her top şanslı atış sayılır +2 puan gelir) Bot dondurma (sadece yapay zeka bot çalışır rakip dondurur)
  • Boyut: 68mb
  • Root: Gerekmez
  • Tür: Apk
  • Bilgi: Oyun şuan en güncel sürüm 1.33.0 sürümüne uyarlanmıştır ancak güncelleme gelmesi durumunda ve apk çalışmama durumunda yorum kısmından bize çalışmadığını söylerseniz hileli apk güncelleriz teşekkürler.

KURULUM VE İNDİRME

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve yeni sekmede açılan indirme bağlantısında yer alan 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
  2. Apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

APK:http://bc.vc/N9QQQUf

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle