YENİ:

Advertisement

Head Basketball Hileli Apk – Para Hileli Apk v3.1.1

Advertisement
 Head Basketball Hileli Apk – Para Hileli Apk v3.1.1
Advertisement
Okunuyor Head Basketball Hileli Apk – Para Hileli Apk v3.1.1

Head Basketball oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu son sürümünde hileli olarak oynama şansına sahip olacak ve oyunda temel olarak ihtiyaç duyduğunuz paraya sınırsız bir şekilde sahip olacaksınız.

Head Basketball Hileli Apk - Para Hileli Apk
Head Basketball Hileli Apk – Para Hileli Apk v3.1.1

Apk ve obb. data dosyası ile birlikte sizler ile paylaşıyoruz. En son sürüm ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu hileli apk sayesinde sınırsız para hileli olarak oynamanın keyfini çıkarın.

HEAD BASKETBALL PARA HİLELİ MOD APK + OBB İNDİR

Milyonlarca oyuncu tarafından indirilen ve sevilerek oynanan kafa basketbol oyunu çok daha zevkli ve çok seveceksiniz. Bu yayınlanan hileli apk sayesinde oyunda tüm karekterler açık ve tüm eşyalara sahip olacaksınız. Hile sayesinde oyunun keyfini sonuna kadar çıkaracak ve herşey sahip olacaksınız. 
 
NOT: Eğer oyunu daha önce cihazınıza Google Playstore’den indirip daha sonrada silme işlemi yaptı iseniz obb. data dosyasını cihazınıza indirmenize gerek yoktur. (Oyuna giriş yaptığınızda indirme işlemi yapacaktır)
 
VİDEO TANITIMI
 
ÖZELLİKLER
 • İsim: Head Basketball
 • Sürüm: 3.1.1
 • Özellik:Para hileli apk
 • Root: Gerekmez
 • Tür: Apk
 • Boyut:??
KURULUM VE İNDİRME
 1. Aşağıdaki indirme bağlantılarına tıkladığınızda 5 saniyelik reklam açılacaktır. Reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın.
 2. Apk ve obb. data dosyasını cihazınıza indirin (not olarak bahsettiğim durumu yapanlar obb. data dosyasını indirmelerine gerek yoktur)
 3. Obb. data dosyasını cihazınıza indirin ve Android sistem klasörünün içerisinde yer alan com.dnddream.HeadBasketball ve obb. data dosyasının içerisine atın.
 4. Eğer obb. klasörü yoksa siz oluşturun.
 5. Ardından apk dosyasını indirin ve kurarak oyuna giriş yapın.
İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle