YENİ:

Advertisement

Otobüs Simulator: Ultimate Multiplayer Özelliği Geldi!

Advertisement
 Otobüs Simulator: Ultimate Multiplayer Özelliği Geldi!
Advertisement
Okunuyor Otobüs Simulator: Ultimate Multiplayer Özelliği Geldi!

Zuuks Games tarafından yayınlanan ve ülkemizde oldukça popüler konuma yer edinen ve beğenilerek oynanan bir oyun konumuna gelen Otobüs Simulator: Ultimate oyunu gelişmeye ve sürekli emin adımlar ile ileriye doğru gitmeye devam ediyor.

Otobüs Simulator : Ultimate Multiplayer Özellik
Otobüs Simulator : Ultimate Multiplayer Özelliği Geldi!

Gerek grafikleri ve gerek ise Türkiye haritasının yanısıra bir çok ülke özelliği ile sevilen oyun ses kalitesi ve detaylı yapısı ile de beğeniliyor. Oyunda Türkiye haritasına ek olarak Avrupa haritası da var. Esenler, Aşti otogarı ve bir çok şehire özel otogarları da birebir uyarlayıp oyuna entegre etmişler. Ofis açma özelliği sayesinde dünyanın farklı yerlerinde şirketinize ait ofis açarak seferler düzenleyebiliyorsunuz. Sosyal ve gerçekci tepki veren yolcular sayesinde onlar ile iletişime geçebiliyorsunuz. 

Oyun %100 Türkçe seslendirmeye sahip ve 13 harika otobüs sahip bir oyundur. Dinlenme tesisleri yapılmış olan ve yolcuların ihtiyaçlarının karşılanması için yol üstü dinlenme tesisleri yapılmış ve detaylı tasarımı ile ilgi çekici bir yapıdadır. Yolcular sizler ile yaptığı seyahat deneyimi puanlamaktadır ve sorunsuz seyahatinizde size ona göre puan vermektedir. 

Otobüs Simulator: Ultimate Multiplayer Özelliği
Otobüs Simulator: Ultimate Multiplayer Özelliği Geldi!

Detaylı araç kokpiti tasarlanmış ve detaylı birebir gerçekci bir düzene sahiptir araçların kokpitleri ayrıca 250’den fazla radyo kanalıda oyunda mevcuttur. Gerçekciliği üst düzeye çıkaran Otobüs Simulator: Ultimate, paralı otoban özelliği de mevcuttur. Ayrıca gerçekci hava durumu ile birebir hava şartları uygulanmaktadır ek olarak da gerçekci trafik ile sorunsuz bir oyun deneyimi vaad ediyor.

En son gelen güncelleme ile birlikte oyuna Multiplayer özelliği lig adı ile sizlerle buluştu bu ligin adı da Ultimate Lig olarak oyunseverlere sunuldu. Bu hizmetin devamı için oyunculara ücretli bir şekilde sunuldu. 3 gün ücretsiz deneme olarak başlayabilecek ve devamın da deneme süresinden sonra 9.99TL aylık abonelik olarak devam etmektedir. Abone olduğunuz sürece çok oyunculu oynayabilirsiniz!
Deneme döneminden sonra haftalık para, altın, otobüs, terminal kazanın
ve tüm reklamları kaldırın. Abonelik süresi bittiğinde hediye olarak
verilen tüm terminaller otomatik olarak kapanır.

Özelliklerin test edilmiş ve son sürümde gelen yeniliklerin tanıtımını yer edinen video tanıtımı Hilmi Şahin tarafından çekilmiş bir video aşağıda izleyebilir ve yeniliklere göz atabilirsiniz beğenmeniz durumunda buraya tıklayıp  cihazınıza indirerek oyunu hemen oynayama başlayabilirsiniz.

Oyun %100 Türk yapımı ve Google Playstore’de 10 milyon kişi tarafından indirilmiş bir oyundur. 

Advertisement
Yorum Yap

Yapılan Yorumlar
2
 • Murat Aydın
  Murat Aydın
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  3 sene önce

  Merhaba, güncel sürümü eklemeye çalışacağız takipte kalabilirsin.

  Cevapla
  5
 • Unknown
  Unknown
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  3 sene önce

  Lütfen bus simülatör ultimate multiplayer açık + para hilesi yapın

  Cevapla
  10
Giriş Yap
Yazı Ekle