Clash of Kings Para Hileli APK v4.36.0

 Clash of Kings Para Hileli APK v4.36.0
Okunuyor Clash of Kings Para Hileli APK v4.36.0

Clash Of Kings oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm sorunsuz çalışan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde para hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan paraya sınırsız sahip olabilirsiniz.

Clash of Kings Para Hileli APK
Clash of Kings Para Hileli APK v4.36.0

Strateji tabanlı mobil oyunları seviyorsanız işte tam aradığınız bir oyun yapısına sahip bir oyun olan Clash Of Kings hemen indirip denemelisiniz. Ordunuzu güçlendirin ve kaynakları elde edin. Gerçek zamanlı strateji oyunlarının en popüler oyunlarından birini oynamanın keyfini çıkarın. Clash Of Kings size pvp ve çoklu oyuncu seçeneği sunan muhteşem bir oyundur. Bu sayede farklı ülkelerden insanlarla daha eğlenceli savaşlar yapabilirsiniz. Nekadar güçlü olduğunuzu tüm dünyaya göstermeye hazırmısınız?

Clash of Kings Para Hileli APK
Clash of Kings Para Hileli APK v4.36.0

ÖZELLİKLER
  • İsim: Clash Of Kings
  • Sürüm: 4.36.0
  • Özellik: Sınırsız para hileli ve vıp özellikler aktif 10 kat hızlı satın alma, 5 katı kaynak elde etme, 5 katı günlük hediyeler elde etme, +2000 altın +650 bin yemek +650 bin odun elde edin.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurun.

İNDİR / DOWNLOAD
(Dikkat: Uygulama apk kurarken gizlilik ayarlarında tam olarak izin istemektedir. Bu izinleri verip bu apk kurup oynamak sizin sorumluluğunuzdadır. Sitemiz hiç bir şekilde bu konuda size destek vermeyi kabul etmez ve sorumluluk kabul etmez bu apk indirip kurarak bu bildiriyi görmüş ve onaylamış oluyorsunuz)

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle