Bus Simulator Ultimate Sınırsız Kaynak Hileli APK v1.0.8

Sponsor Bağlantılar

Bus Simulator Ultimate oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm sorunsuz çalışan sınırsız para hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan para ve altına sınırsız sahip olabilir dilediğiniz otobüs ve şehirleri satın alarak oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Sınırsız Para Hileli APK
Bus Simulator Ultimate Sınırsız Para Hileli APK v1.0.8
Mobil cihazlar için geliştirilen ve oldukça popüler oyunlardan biri olan Bus Simulator Ultimate oyunu çıkış yaptığından beri oldukça popüler bir otobüs simulator oyunlarından biri oldu öyle ki Türkiye'de Google Playstore ücretsiz uygulamalar bölümünde ilk sıraya kadar çıktı ve kısa sürede 1 milyon indirmeyi geçti. Gerçekci oyun yapısı ile de beğenilerek oynanmaya devam ediyor. Otobüs modelleri, şehirler, fizik, grafik, ve ses kalitesi ile de oldukça iyi seviyede olan bu  oyunu en son sürümde hileli olarak oynayabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Sınırsız Para Hileli APK
Bus Simulator Ultimate Sınırsız Para Hileli APK v1.0.8

VİDEO TANITIMI


ÖZELLİKLER
  • İsim: Bus Simulator Ultimate
  • Sürüm: 1.0.8
  • Özellikler: Sınırsız altın ve para hileli apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurun.
  2. Hileyi uygulayabilmek için ''Hediyeler'' kısmına gelin kutuya tıklayın ve anasayfaya dönün bir kaç kez tekrarlayın.
İNDİR / DOWNLOAD
APK:
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

(Telif Hakları Genel Müdürlüğü, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında belirlenen süreç uyarınca, bize bildirdiğiniz telif hakkı iddialarını yanıtlar ve gereğini yerine getiririz. andoyunhileleri.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten diğer internet sitelerinde yayınları aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir içerik ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim üzerinden bize ulaşabilirler.Talep ve şikayetleriz tarafımızdan incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içeriklerde yer alan bağlantılar kaldırılacaktır.) 

Sponsor Bağlantılar