YENİ:

Advertisement

Bad Piggies HD Hileli APK v2.3.6

Advertisement
 Bad Piggies HD Hileli APK v2.3.6
Advertisement
Okunuyor Bad Piggies HD Hileli APK v2.3.6

Bad Piggies HD oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilecek ve dilediğiniz gibi oyunun keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabileceksiniz.

Bad Piggies HD Hileli APK
Bad Piggies HD Hileli APK v2.3.6

Rovio tarafından geliştirilen Bad Piggies HD en eğlenceli bulmaca oyunlarından birisidir. Angry Birds serisinden tanıdığımız domuzları bu kez yaptığımız aletlerle bölümü bitirmeye çalışıyoruz. Fizik temelli bulmaca oyununun temelini kısaca açıklayacak olursak, bizlere verilen parçalarla bir araç yapıyor ve bölüme uygun olarak bitiş çizgisine kadar götürmemiz gerekiyor.

Bad Piggies HD Hileli APK
Bad Piggies HD Hileli APK v2.3.6

Örneğin bölümde karşıya geçmek için uçma gerekiyorsa uçan bir araç tasarlıyor ve parçaları ona göre yapılandırıyoruz. Bazı anlarda zorluklarla karşılaşsanız da hileli mod ile ekstra parçalar alıp bölümleri daha kolay geçmede kullanabilirsiniz. Eğer bu tür oyunları seviyorsanız oyunun hiç bitmesin dediğiniz anları dahi olacağını söyleyelim.

Oyunda 200’den fazla seviye mevcut bu sayede oyunda sıkılmadan saatlerce oynayabilir veya boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Zorlu bölümlerde domuzlara yardım edin ve 3 yıldızı alarak puanları toplayın. ÖZELLİKLER
  • İsim: Bad Piggies HD
  • Sürüm: 2.3.6
  • Özellik: Hileli apk geliştirme malzemeleri ve bir çok şeyi ücretsiz satın alabilirsin.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurun.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle