GÜNCELLEME:

The Catapult 2 Para Hileli APK v2.0.4

 The Catapult 2 Para Hileli APK v2.0.4
Okunuyor The Catapult 2 Para Hileli APK v2.0.4

The Catapult 2 oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan paraya sınırsız sahip olabilir ve dilediğiniz gibi parayı kullanabilirsiniz paranız hiç bitmez sınırsızdır.

The Catapult 2 v2.0.3 Para Hileli
The Catapult 2 v2.0.3 Para Hileli APK

The Catapult’un devam serisi olan The Catapult 2 oyunu daha gelişmiş ve daha zevkli bir oyun haline geldi. Düşmanlara karşı etkili savunmanı geliştir kuleni savun. The Catapult 2 ‘de düşmanlara karşı savunma yapman artık zorlaşıyor. Çünkü oyunda artık daha çok düşmanın var. Artık oyunda topçular, kuşatma kuleleri,kuşatma rampaları, ve devasa yürüyen düşmanlar artık senin düşmanların. 

The Catapult 2 v2.0.3 Para Hileli
The Catapult 2 v2.0.3 Para Hileli APK

Düşman savaşçılarla savaşmak ve kuşatmaya dayanabilmek için kalenizi sürekli olarak güncelleyin ve büyütün. Düşmanlara daha fazla zarar verecek okçular veya toplar ekleyerek kuleleri yükseltebilirsiniz. Ayrıca, düşmanı durdurmak için kale veya mayınların önüne barikatlar yerleştirerek savunmayı yükseltebilirsiniz. Stickman kahramanını güçlendirmek için yeni ekipman ve zırh eklendi.

Oyunda iki oyuncu modu var. İnternet olmadan arkadaşlarınızla düelloları tek bir ekranda oynayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER
  • İsim: The Catapult 2
  • Sürüm: 2.0.4
  • Özellik: Sınırsız para hileli apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını indirin ve kurun.

İNDİR / DOWNLOAD

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle