Garena Free Fire v1.33.0 Mega Hileli Mod APK

 Garena Free Fire v1.33.0 Mega Hileli Mod APK
Okunuyor Garena Free Fire v1.33.0 Mega Hileli Mod APK

Garena Free Fire oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk en son sürüm olup sorunsuz aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan paraya sınırsız sahip olabilecek ayrıca karekter, elbise, skin, ve Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Oyunu keyfini çıkarın.

Garena Free Fire v1.24.0 Mega Hileli Mod APK
Garena Free Fire v1.24.0 Mega Hileli Mod APK (Para-Karekter-Elbise)

Free Fire Android cihazlar için yayınlanmış popüler konumda yer edinmiş bir fps oyunlarından biridir. PUBG tarzı bir oyun olan hayatta kalma tarzında bir oyundur. Zorlu mücadeler ve kaliteli oynanış ve grafikleri ile popüler oyunlar konumunda üst sıralarda yer almaktadır. Oyun içi sesli muhabbet ile takımınızla muhabbet edebilir ve zorlu savaşlara birlikte mücadele edebilirsiniz. Hemen aşağıdaki indirme bağlantısından indirin ve hileli olarak oynamaya başlayın. Bu oyun Google Playstore’de 100 milyon kişi tarafından indirilmiş ve 10 milyon kişi tarafından değerlendirilerek 5 yıldız almış bir oyundur.

TANITIM VİDEO
ÖZELLİKLER
 • İsim: Garena Free Fire
 • Sürüm: 1.24.0
 • Özellik: – Otomatik hedef (düşmanın yakınında tekrar tekrar görüş)
  – Aimbot (Fırtına)
  – Hasar arttı
  – Daha az geri tepme
  – Pembe Ev (Kaldırıldı)
  – Kart çöküyor (düzeltildi)
  – Antiban
 • Root: Gerekmez
 • Durum: Çalışıyor
 • Güncelleme: 06.05.2019
KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI
 1. Oyun cihazınızda yüklü ise silip bu apk indiriniz.
 2. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın ve apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna giriş yapabilirsiniz.

İNDİR / DOWNLOAD

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle