GÜNCELLEME:

My Hospital v1.1.89 Hileli APK

 My Hospital v1.1.89 Hileli APK
Okunuyor My Hospital v1.1.89 Hileli APK

My Hospital oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan paraya sınırsız sahip olabilecek ve oyunu para hileli ve elmas hileli olarak oynayabilecek dilediğiniz gibi hastanenizi geliştirebilirsiniz.

My Hospital v1.1.89 Hileli
My Hospital v1.1.89 Hileli APK

Hayalindeki hastaneyi kurmak istemezmisiniz. My Hospital sayesinde hayalinizdeki hastaneyi kuracak onu büyütecek ve tıbbi destek üniteleri sayesinde hastalara anında müdahale ederek onların sağlığına kavuşmasını sağlayacaksınız. Hastaneni dekore edecek onlarca parça mevcut geliştir ve devasa bir hastane yönetimi sağlayabilir ve sürekli geliştirebilirsiniz. Hastanene en iyi doktorları işe alarak başla ve onlara ofis kurarak hastanenin popülerliğini arttır. Teşhis odalarında zorlu hastalıklarla mücadele ederek onları iyileştirmeye çalışın. 

My Hospital v1.1.89 Hileli
My Hospital v1.1.89 Hileli APK

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: My Hospital
  • Sürüm: 1.1.89
  • Özellik: Sınırsız para ve elmas hileli apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle