Mortal Blade 3D v1.3 Hileli APK

Sponsor Bağlantılar

Mortal Blade 3D oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm sorunsuz çalışan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda marketi ücretsiz olarak kullanabilir dilediğinizi ücretsiz satın alabilirsiniz. 

Mortal Blade 3D v1.3 Hileli
Mortal Blade 3D v1.3 Hileli APK
Nefes kesici görsellerden muhteşem kılıç oyununa kadar sürükleyici bir oyun yapısı ile Mortal Blade 3D hemen denemeye başlayın. Mortal Blade, en iyi şekilde rol play rolünü temsil ediyor. Bu oyun karakterinizi sayısız öldürücü silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar. Düşmanlarını ez, şeytan patronlarını küçük düşür ve kral ol! Ne kadar oynayacağınızla sınırlı olmamakla birlikte, köşede her zaman başka bir dövüş var sıkılmayacaksınız hemen Mortal Blade 3D macerasına atılın.


Mortal Blade 3D v1.3 Hileli
Mortal Blade 3D v1.3 Hileli APK

Oyun özellikleri:
- 200'den fazla zorlu seviyede sinematik manzaralar ve sesler
- Sezgisel kontroller: saldırmak, atlatmak ve engellemek için ekranda hızlıca kaydırın
- Kahramanını destansı kılıçlar, kalkanlar, zırhlar, kasklar ve değerli taşlar ile kişiselleştir 


VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Mortal Blade 3D
  • Sürüm: 1.3
  • Özellik: Ücretsiz satın alma hileli apk marketi ücretsiz kullanabilir karekterinizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirin ve kurun.
İNDİR / DOWNLOAD

Sponsor Bağlantılar