GÜNCELLEME:

Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli APK

 Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli APK
Okunuyor Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli APK

Beach Buggy Racing 2 oyunu için yapılmış ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk en son sürüm olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli
Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli APK

Hileli apk sayesinde oyunda market kısmını ücretsiz bir şekilde kullanabilecek ve ücretsiz satın alma işlemi yapabilecek dilediğiniz herşeyi ücretsiz satın alabileceksiniz. Beach Buggy Racing 2 oyunu kıyasıya bir yarış oyunu toprak yollarda kıyasıya rakipleriniz ile mücadele ediyor onları geçerek yarışları kazanmaya çalışıyorsunuz. Kullanabileceğiniz bir birinden güçlü araçlar ve o araçları güçlendirerek yenilmez bir pilot olmaya hazır olun. 3D grafikleri ile off-road heyecanını doyasıya yaşamaya hazırmısınız?

Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli
Beach Buggy Racing 2 v1.3.3 Hileli APK

Oyunda kullanabileceğiniz birbirinden farklı ve gelişmiş 40 araç mevcut bu araçları oyun içi satın alarak geliştirebilirsiniz. Özel güçleri kullanın 45 farklı özel güç sayesinde desteklerinizi oluşturun ve bu özel güçleri yarış esnasında rakiplerinize karşı kullanın belki onları yok bile edebilirsiniz. Bu oyun kart türü ve yarış oyunlarından biridir. Oyunu en son sürümde sorunsuz tüm özellikleri ile hileli olarak oynamak için aşağıdaki bağlantıdan en son sürüm apk dosyasını indirin.

ÖZELLİKLER
  • İsim: Beach Buggy Racing 2
  • Sürüm: 1.3.3
  • Özellik: Ücretsiz satın alma işlemi yapabilirsiniz market bölümünden.
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE KULLANIM DETAYLARI
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını indirin ve cihazınıza kurarak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle