YENİ:

Advertisement

Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK

Advertisement
 Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK
Advertisement
Okunuyor Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK

Youtubers Life: Gaming Channel oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan en son sürüm sorunsuz çalışan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli
Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK

Bu hileli apk yayınlanmış olan en son sürüm hileli apk bu sayede oyunda sınırsız para hileli ve yetenek hileli olarak oynayabilirsiniz. Para sınırsız bu sayede oyunda para sıkıntısı çekmez dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ünlü bir youtuber olmak herkesin hayalidir! Youtubers Life’ta bunun bir yıldız olmanın nasıl bir his olduğunu anlayacaksınız!
Bu simülasyon oyununda ünlü Youtubers’in günlük hayatını öğren! Kanalınızın teması ne olacak?

Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli
Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK

Bu simülatörde günlük yükümlülüklerinizi yerine getirmek için zamanınızı yönetmek ve kanala haftalık videolar yüklemek zorunda kalacaksınız. İlk başta takipçileri almak zor olacak ama yüklediğiniz video sayısı arttıkça artacak! Nefretlerinin yorumlarından etkilenmeyin, popüler bir youtuber olun ve hayatınızı lüks ile çevrili yaşayın!

Video kanallarınızı oluşturmadan önce kendi avatarınızı yaratmalısınız. Öncelikle çeşitli şapkalar, saç modelleri ve gömlekler arasından seçim yap, avatarını moda kurbanı yap ve onları en modern kıyafetlerle giydir. Ancak dikkatli olun, paranızı iyi yönetin ve gereksiz alımlar yapmayın, çünkü kazanılan her para sizi hedefinize yaklaştırır: Milyoner olmak!

Hazır olduğunuzda, gerçek macera başlıyor! Kanalınızın temasını seçin, birden fazla seçenek var!

• Pişirme kanalı: Şef olmak ve en sevdiğin tarifini yüklemek veya lezzetli bir tatlı pişirmeyi öğretmek için bu simülatörü oyna. Yiyeceklerin daha lezzetli görünmesi için videoyu düzenlemeyi unutmayın. Dünyanın en iyi restoranlarında çalışmaya ve diğer etkileyicilerden fikir almaya hazır olun!

Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli
Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK


• Oyun kanalı: En iyi oyunları kaydedin; diğer oyuncular hayranınız olacak. En havalı videoları oluşturmak için en iyi parçaları, konsolları ve video oyunlarını satın alın. Geek video oyunlarını ara ve oyunlarını eleştir, tartışma üretecek ve yorumları geliştirecek! Bir oyuncu olun ve mümkün olduğu kadar çok video oyunu alabilmek için paranızı yönetin.

• Müzik kanalı: En sevdiğiniz sanatçıların videolarını yapın ve en iyi şarkılarını söyleyin. Yakında binlerce hayranın önünde canlı oynayabileceksiniz! Bu yaşam tarzına hazır mısın?

Bir kanal geliştirmek kolay değildir, bu yüzden paranızı iyi yönetin ve alışverişe çıkmak için kaynaklarınız tükenmez. Herhangi bir video blogunu takip ederseniz, takipçilerinizi artırmak için ondan bazı ipuçları alabilirsiniz. Kendinizi en popüler vlogger yapın ama… her türlü yorumlara hazır mısınız?

Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli
Youtubers Life: Gaming Channel v1.4.0 Para Hileli APK

Bütçenizi verimli bir şekilde yönetmek, milyarder bir youtuber olmanın anahtarıdır. Paranızı gereksiz şeylere harcamayın! Karakterinizi sosyal yaşamınızda ve internet sorumluluklarınızda iyi dengeleyin. Videoları yükleyin ve abonelere ve beğenilere göz atın.

Youtubers Life, sosyal medya yıldızı olmanın nasıl olduğunu ve Jacksepticeye gibi bir yaşam sürdüğünü size öğretecek bir simülatör! Açlığa ulaşmak kolaydır, ancak etkileyici olmanın sorumlulukları çok zordur. Zamanınızı ve paranızı yönetin ve videoları kanalınıza yüklemeyi bırakmayın, bazı aboneleri kaybedebilirsiniz. Gardırobunuzu güncellemek için zaman zaman alışverişe gitmelisiniz!

Youtubers Life simülatöründe yapabilecekleriniz:

• Alışverişe çık ve avatarını istediğin gibi görünecek şekilde özelleştir!
• Bir öncü ol ve takipçilerine kanalında en sevdiğin video oyunlarının ne olduğunu göster. En popüler oyuncu olun.
• Kanalınızı yönetin ve videoları stüdyonuzdan düzenleyin.
• Kendinizi bir milyarderin yaşam tarzına sokun, sosyal medyada bulunun! Diğer bloglardan oyuncuların kanallarına kopyalayın!
• Abonelerinizle özel partilere gidin ve bir billonaire yaşam tarzı yaşayın!

Bu simülatör oyunda kimin en popüler youtuber olduğunu görmek için arkadaşlarına katıl. Alışverişe çıktıklarında arkadaşlarından daha iyi para biriktirebildiğini mi düşünüyorsun? Kanallarını farklı kararlarla mı oluşturuyorlar ve sizden daha hızlı milyoner olma hedeflerine ulaşıyorlar mı? En zengin sponsorları çekmek için sosyal medyada arkadaşlarından daha popüler ol!

Bu simülatör oyunları her yaştan çocuklar için uygundur. Ünlü bir sosyal ağa video göndererek eğlenerek para kazanın! Youtubers Life mobil tycoon tıklayıcı mini oyunlar içeriyor! Kanalını başlat!

ÖZELLİKLER
  • İsim: Youtubers Life: Gaming Channel
  • Sürüm: 1.4.0
  • Özellik: Para ve yetenek hileli apk
  • Root: Gerekmez
  • Oyun Google Playstore’de 29TL satışa sunulmuştur.
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna giriş yapın.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle