TheoTown v1.6.04 Para Hileli Apk

 TheoTown v1.6.04 Para Hileli Apk
Okunuyor TheoTown v1.6.04 Para Hileli Apk

Theo Town oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu Android cihazlarınızda hileli olarak oynayabilicek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabiliceksiniz. Google Playstore’de yayınlanmış olan ve popüler konumda yer alan şehir kurma oyunu olan Theo Town oyunu için yapılan bu apk en son sürüm olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Theo Town V1.5.29 Hileli Mod
Theo Town v1.6.04 Hileli Mod APK

Theo Town, Android cihazlar için geliştirilmiş bir şehir kurma ve yönetme oyunlarından biridir. Oyunda kendi yönetmek de olduğunuz şehiri hayal gücünüze göre kuruyor ve o şehiri sürekli olarak geliştirerek en gelişmiş bir şehir yapısına getirerek şehrinizi bir metropole çeviriyorsunuz. Okullar, parklar, yaşam merkezleri, eğlence merkezleri, ve bir çok şeyi şehrinize ekleyerek sosyal bir ortam yaratabiliyor ve yol, altyapı gibi şehir gereksinimlerini de yaparak şehrinizi daha da yaşanabilir bir şehir haline getirerek popüler bir şehir yapısına sahip olmasını sağlıyorsunuz.

TANITIM VİDEO

KURULUM VE İNDİRME DETAYLARI

  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşıp apk dosyasını cihazınıza indirip kurulumunu yaparak oyuna sorunsuz giriş yapabilir ve oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

  • İsim: Theo Town
  • Sürüm: 1.5.29 > v1.6.04 sürümüne güncellendi.
  • Özellik: Para hileli mod apk
  • Root: Gerekmez

THEO TOWN HİLELİ MOD APK İNDİR

APK: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ALTERNATİF İNDİRME LİNKİ TIKLAYINIZ

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle