YENİ:

Advertisement

Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli Apk

Advertisement
 Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli Apk
Advertisement
Okunuyor Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli Apk

Ertugrul Gazi oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Ertugrul Gazi hileli apk sayesinde oyunda temel ihtiyacınız olan paraya sınırsız sahip olabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Android oyun kategorisinde paylaşmış olduğumuz Ertugrul Gazi oyunu en son sürüm olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli
Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli Apk

Ertuğrul Gazi, gerçek bir kahraman olan Türk tarihinde var olmuş bir karakterdir. Ertuğrul Gazi Oyunu destansı sürükleyici bir macera oyunu. Bu oyun pek çok kültürel ve ilginç şeyler içeriyor. O zamanlar bir yaşam gibi hissetmeni sağlıyor.

Ertuğrul Gazi oyunumuz 56 bölümden oluşuyor. Her bölüm için ayrı görevler vardır. Amacımız her görevi başarıyla yerine getirmek, bize karşı çıkan hainleri yok etmektir.

Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli
Ertugrul Gazi v1.3 Para Hileli Apk

Oyunumuzda önemli bir yere sahip olan Ertuğrul Gazi ile Türk tarihini tartışıyor. Haçlılar ve Moğollarla olan mücadelesiyle ilgili rekorları beyimize kaybettikçe beyne olan Ertuğrul Bey ve Osmanlı İmparatorluğu tarafından işlenerek kimin kurulmasına yol açtı.

ÖZELLİKLER
  • İsim: Ertugrul Gazi
  • Sürüm: 1.3
  • Özellik: Sınırsız para hileli apk (oyuna her girdiğinizde satın aldığınız nesneleri tekrar satın almanız gerekebilir)
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını indirin ve kurun.

İNDİR / DOWNLOAD

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle