YENİ:

Advertisement

Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod APK

Advertisement
 Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod APK
Advertisement
Okunuyor Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod APK

Bombsquad Defuse The Bomb oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu sorunsuz bir şekilde en son sürümde hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunda kilitli olan tüm bölümler açık ve can sıkıcı reklamlar kaldırılmış bir şekilde oynayabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod
Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod APK

Bulmaca türü oyunları sevenler için oyunu kesinlikle tavsiye ederiz. Bomba imha etme ve bir birinden farklı nesneler ile olayları çözerek bomba patlamadan imha etmeye çalışıyor ve görevleri başarı ile tamamlamaya çalışıyor ve oyundaki bölümleri geçerek zorlu bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Sen bir bomba imha uzmanısın ve etkisizleştiren bir görev yürütüyorsun. Yüzlerce insanın hayatı senin ellerinde. “Büyük tehlikeleri” etkisiz hale getirmek için usta becerilerinizi konsantre etmeli ve kullanmalısınız. Kızgın davranmayın, bu görevi istihbarat yardımı ile tamamlayın.Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod
Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod APK

Siz uzman olsanız da terörist profesyonel. Geliştirdikleri bombaları etkisiz hale getirmek çok zor. Farklı türlerde bomba patlamaları vardır – zamanlayıcı, uzak ve birleşik olanlar. 5 profesyonel araç kullanarak sınırlı bir süre içinde onları etkisiz hale getirmelisiniz.

Senin için, oyun zorlu bir oyundur, çünkü sadece bir bombanın etkisiz hale getirilmesi 36 seviyenin zorlanmasına rağmen yeterince zor. Tüm zorlu görevi tamamlamak için daha deneyimli ve yetenekli olmalısınız. Şimdi telefonunuzu veya tabletinizi alın ve bombayı kontrol edin, kaydırarak, keserek, silerek, kısaltarak vb. Herhangi bir bombayı etkisiz hale getirmede herhangi bir zorluk yaşarsanız, sadece İpucu düğmesine basarak bir bomba uzmanından ipucu alabilirsiniz.

Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod
Bombsquad Defuse The Bomb v2.1 Hileli Mod APK

Belki de gerçekte bir kahraman değilsin. Bombsquad size sanal dünyada kurtarıcı olma fırsatı sunuyor. Şimdi etkisizleştirici kariyerine başlamak için hazır ol!

Maksimum gerçekçilik için bu oyunda bombalar son teknoloji 3D render teknikleri kullanılarak büyük detaylarla yaratıldı.

ÖZELLİKLER
  • İsim: Bombsquad Defuse The Bomb
  • Sürüm: 2.1
  • Özellik: Tüm kilitli özellikler açık reklamsız apk
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını indirin ve kurun.

İNDİR / DOWNLOAD 

Advertisement
Yorum Yap

Giriş Yap
Yazı Ekle