Agar.io Hileli Mod APK v2.3.7

 Agar.io Hileli Mod APK v2.3.7
Okunuyor Agar.io Hileli Mod APK v2.3.7

Agar.io oyunu için yapılan ve yayınlanmış olan hileli apk bu sayede oyunu en son sürümde sorunsuz bir şekilde hileli olarak oynayabilecek ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu hileli apk sayesinde oyunu hileli olarak oynayabilir ve oyunun keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Agar.io v2.3.7 Hileli Mod
Agar.io v2.3.7 Hileli Mod APK

Miniclip’ın sevilen oyunlarından olan Agar.io oyunu için yapılmış olan bu hileli apk sayesinde oyunda zoom hileli olarak oynayabileceksiniz. Oldukça popüler bir oyun olan Agar.io oyunundaki temel amaç en büyük hücre olarak rakiplerinize karşı onları yok etmek ve en büyük hücre olmayı başarmaktır. Minik hücre olarak oyuna başlayıp çevredeki küçük hücreleri yutarak en büyük hücre olmayı ve puanları toplayıp oyunda en büyük hücre olmayı başarmaya çalışıyorsunuz.

Agar.io v2.3.7 Hileli Mod
Agar.io v2.3.7 Hileli Mod APK

Özellikle dokunmatik ekranlar için geliştirilen yeni kontroller ile agar.io, milyonlarca bilgisayarda PC’den zevk alan bağımlılık yaratan bir oyun sunuyor. Herkes için ücretsiz aksiyon ile çevrimiçi olarak oynayın ve diğer oyuncuları yakalamak için bölme, küçültme ve kaçma taktiklerini kullanın – ya da onlardan kaçının! Doğru kullanıcı adı ile çeşitli özel gizli görünümler kullanın!

VİDEO TANITIMI

ÖZELLİKLER
  • İsim: Agar.io
  • Sürüm: 2.3.7
  • Özellik: Hileli mod apk yakınlaştırma zoom hileli 
  • Root: Gerekmez
KURULUM VE İNDİRME
  1. Aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın ve 5 saniyelik reklamı geç dedikten sonra indirme bağlantısına ulaşın apk dosyasını indirin ve kurun.

İNDİR / DOWNLOAD

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle